Dungeon Hunter 5

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,4 GB
  • Version 1.1.0f
  • Dil TR / EN
  • Firma gameloft
Dungeon Hunter serisi 5. oyunuyla geliyor, macera kaldığı yerden devam ediyor.

Dungeon Hunter 5; Android cihazlarınıza ücretsiz girmek için Google Play de sizleri bekliyor. 

Karanlık güçlerin istilası Valenthia Krallığı' nda bittikten sonra bile aslında istila hala içten içe devam etmekteydi. Bu parçalanmayı ve kirlenmeyi bu ara sadece ödül avcıları bastırıyorlardı, ama bunların hepsini karanlığa geri gönderecek tek bir kılıç vardı hepsine hükmedecek ve ondan korkacaklardı. Bu pisliği temizlemek için seninde ödül avcılarından biri olman gerekiyor. Kılıcını eline al ve tek oyuncu modun da kendi birliğin ile beş diyarı temizlemeye başla ve saygınlık kazan. Veya çok oyunculu mod da arkadaşlarını birliğine kiralık savaşçılar olarak işe al. Kaleni kur, kişiselleştir, yönet, savun ve rakiplerine kan kustur. 

Kendi malzemelerini, zırhlarını ve silahlarını üreterek birliğini güçlendir, onları en iyi savaşçılar yap hiçbir kısıtlama olmaksızın en iyi ödül avcıları birliğine sen sahip ol şanını yürüt. Canavarlar veya şeytani güçler karşısında onlara güçlü bir şekilde meydan okumak istiyorsan bu beş elementte usta olman gerekiyor. Ateş, su, ışık, doğa ve karanlık bu element bilgilerini silahın ve zırhın ile stratejik olarak birleştir kimseye boyun eğme herkesi birliğin ile beraber kılıçtan geçir.

Bu eşsiz macerada da günlük ve haftalık etkinliklerden kazanacağın ödüller baş koyduğun bu yolda sana yandaşlık edecekler ama onları kazanmak için hak etmen gerekecek. Onlarla birlikte tüm savaş ve strateji becerini ortaya koy tüm düşmanlarını kılıçtan geçir. Yenilenmiş grafik özellikleri ile düşmanlarını kılıçtan geçirmek artık büyük haz kaynağın olacak. Gerçekten çok güçlendirilmiş grafikler sana bu büyük macerada büyük kolaylık ve oynanabilirlik sağlayacak. 

Hadi bu ücretsiz maceraya sen de ortak ol ve ister tek ister arkadaşlarınla bu maceraya katıl, birliğine öncülük ederek herkese en büyük ve kadım bir savaşçı olduğunu herkese kanıtla eğer sende savaşçı yeteneklerin olduğunu düşünüyorsan daha fazla bekleme ve bu yeteneklerini herkese göster.

Daha Fazla Göster
Dungeon Hunter 5 indir